Ã–VRIGT / Diverse / Plåtbricka 11266158

nr 1126 6158

Plåtbricka

1800-tal, längd: 65 cm, bredd: 51,5

Kondition: slitage, skador

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 augusti 2017
kl 18:21:05

22/8 17:19:14 1      Vinnande bud